Strona główna

Szanowni Państwo,
Witamy na stronie internetowej PATENT-DROZD

Nasza kancelaria powstała w roku 1997. Jesteśmy europejskimi rzecznikami patentowymi, prowadzimy szeroką działalność z zakresu ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

Świadczymy usługi w zakresie ochrony własności przemysłowej, która obejmuje wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe, oznaczenia geograficzne i układy scalone. Ponadto świadczymy usługi z zakresu prawa konkurencji i prawa autorskiego.

Czy wiesz, że

 Według oficjalnej nauki wszechświat rozpoczął się od wybuchu i nadal się rozszerza. Jednak ostatnio naukowcy dochodzą do wniosku, że dla istnienia wszechświata niezbędna jest ogromna ilość energii, której nie da się zbadać przyrządami naukowymi, a bez której nic by nie istniało. Wygląda na to, że koledzy Alberta Einsteina zwrócą mu honor. Przez pewien czas bowiem, Einstein pracował nad teorią energii pustej przestrzeni, nazywanej stałą kosmologiczną. Einstein wysunął teorię, że wszechświat jest statyczny – nie rozszerza się i nie zbiega, lecz trwa w niezmienionym stanie. Stała kosmologiczna, to ujemna wartość niewykrywalnej energii, która musi istnieć, by wszechświat był stateczny. Ponieważ udowodniono naukowo, że wszechświat rozpoczął się od wybuchu, Einstein niechętnie przyznał rację kolegom i stwierdził, że stała kosmologiczna jest jego największą pomyłką...