O nas

MGR INŻ. ANNA DROZD, POLSKI I EUROPEJSKI RZECZNIK PATENTOWY

MGR INŻ. ANNA DROZD, POLSKI I EUROPEJSKI RZECZNIK PATENTOWY Anna Drozd jest absolwentką wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej.

Więcej »

MGR MAGDALENA HEYCK, POLSKI I EUROPEJSKI RZECZNIK PATENTOWY, BIEGŁY SĄDOWY Z ZAKRESU PRAWA WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ PRZY SĄDZIE OKRĘGOWYM WE WROCŁAWIU

MGR MAGDALENA HEYCK, POLSKI I EUROPEJSKI RZECZNIK PATENTOWY, BIEGŁY SĄDOWY Z ZAKRESU PRAWA WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ PRZY SĄDZIE OKRĘGOWYM WE WROCŁAWIU Magdalena Heyck ukończyła Akademię Ekonomiczną im. Oskara Langego we Wrocławiu wydział Gospodarki Narodowej na kierunku Finanse i bankowość w roku 1998.

Więcej »


Czy wiesz, że

 Coca-cola została wymyślona przez aptekarza Johna Stytha Pembertona jako środek na ból głowy i żołądka! Tajemnicza receptura coca-coli to jeden z pierwszych know-how na wielka skalę. Można powiedzieć, że napój ten stanowi rewolucję w branży napojów a także w branży... reklamowej. Pierwotnie sprzedawana z automatów przy aptecznej ladzie, w niedługim czasie stała się najczęściej kupowanym napojem. Dla coca-coli wymyślono specyficzny kształt butelki, logo, posłużono się konkretnym kolorem. Dla coca-coli od roku 1931 pracuje Święty Mikołaj, wtedy bowiem ruszyła kampania reklamowa z rubasznym Świętym Mikołajem w czerwonych barwach Coca-Coli. Mikołajowi spodobał się czerwony kolor, i od tamtej pory praktycznie w czerwieni już tylko występuje.